Připravil jsem k prodeji tři balíky textur dřeva. Jedná se o detaily kresby jednotlivých druhů dřevin. Jsou zde textury vhodné na backround, na specální efekty, do fotomonáží apod. Své uplatnění najdou i v 3d grafice. Pro velké množství jsem se rozhodl udělat balíky tři, místo původně zamýšleného jednoho. Textur je opravdu velké množství. Při postprodukci jsem se snažil zachovat přirozenou barevnost dýhy. Je zde obsažena jak dýha rovnoletá, fládrová i nezvyklé kresby. Kvalitu můžete shlédnout v malém balíku, který je ke stažení dole na této stránce. Jsou zde tři textury v plném rozlišení, z každého balíku jedna a .pdf soubory s náhledy všech textur. Tento balík je volně šiřitelný, ale k použití pouze pro soukromé účely. Pokud chcete větší výběr pro komerční účely, popřemýšlejte o zakoupení některého z velkých balíků.

Technické parametry textur dřeva:
velikost 4288×2848 (několik je o pár pixelů oříznutých), 300dpi, Adobe RGB (8bit), nekomprimovaný .tiff, velikost jednotlivých textur se pohybuje kolem 35 MB, zabaleno programem 7-zip

Ceny:
Classic – 400,-Kč
Exclusive – 600,-Kč
Special – 400,-Kč
nebo všechny tři balíky za 1000,-Kč + přidám směs 24 různých textur (rez, omítka, kůra…)

V případě zájmu mne kontaktujte na e-mail tex@oosdesign.cz.

 

 Classic

V tomto balíku je 71 textur běžných dřevin – Javor, Jasan, Buk, Dub, Borovice, Třešeň… Obsahuje především světlejší dřeviny, z tmavých je tu pouze Ořech. Barevnost od témeř bílé přes žlutou, oranžovou, růžovou po světlejší hnědou. Velikost souboru ke stažení je 1,20 GB

classic

 

Exclusive

Největší výběr ze 117 textur. Obsaženy jsou dražší dřeviny (Mahagon, Anegre, Wenge, Padouk, Bubingo loupané i krájené…), luxusní (Eben Makasar, Dub Bahenní, Oliva, Bambus, Platan, Eukaliptus, několik druhů kořenic…) a v neposlední řadě textury velmi vzácných dřevin (Cocoloco, Satin Nuss, Ampreto, Ebiara, Limba Frame…). Veliký výběr barevnosti (kromě modré snad všechny barvy), různorodé kresby dřeva. Nevýhodou je menší množství textur jednoho druhu (narozdíl od Classic). Velikost souboru ke stažení 2,06 GB.

exclusive

 

Special

Zde najdete speciální dýhy – barvené, lepené, pečené, kartáčované. Vyniká nezvyklými barvami (odstíny modré, krásné hnědé odstíny) a nevšední kresbou. Vhodné především pro pozadí, ale nejen pro ně. Obsahuje 57 textur. Velikost souboru ke stažení 1 GB.

special

 

Pro zakoupení mne kontaktujte na e-mail tex@oosdesign.cz

Ukázkový balík ke stažení zde:

Download